Kontakt & bli medlem

Bli medlem direkt, klicka här:
www.seko.se/bli-medlem/

Så mycket kostar det:

Lön före skattAvgiftKlubbBranschA-kassaMed a-kassaUtan A-kassa
Första 6 mån50 kr0 kr0 kr148 kr198 kr50 kr
0 – 10 99950 kr40 kr6 kr148 kr244 kr96 kr
11 000 – 13 000180 kr40 kr6 kr148 kr374 kr226 kr
14 000 – 16 999206 kr40 kr6 kr148 kr400 kr252 kr
17 000 – 19 999237 kr40 kr6 kr148 kr431 kr283 kr
20 000 – 22 999257 kr40 kr6 kr148 kr451 kr303 kr
23 000 – 25 999273 kr40 kr6 kr148 kr467 kr319 kr
26 000 –288 kr40 kr6 kr148 kr482 kr334 kr

Styrelse

Du kontaktar oss enklast på styrelsen(snabel-a)sekopagatag.se

Lars-Åke Persson (ordförande)
lars-ake.persson@arriva.se, 0766448386

Peter Lindell (kassör)
peter.lindell@arriva.se, 0766448208

Magdalena Ahlén (Vice Ordförande)
magdalena.ahlen@arriva.se, 0766448139

Emma Winde
Emma.Winde@arriva.se, 0766448351

Knut Thor
knut.thor@arriva.se, 0766448025

Ola Brunnström (Huvudskyddsombud)
ola.brunnstrom@arriva.se, 0766448666

Mikael Plessen (Studieansvarig)
Mikael.Plessen@arriva.se, 0766448376

Thomas Lindgren (Ersättare)
thomas.lindgren@arriva.se, 0766448385

Tobias Allhorn (Ersättare)
tobias.allhorn@arriva.se, 0766448619

SEKO-Ombud

Jonna Kristiansen, Helsingborg
jonna.kristiansen@arriva.se, 0766448536

Thorbiörn Biörrith, Helsingborg
thorbiorn.biorrith@arriva.se, 0766448047

Jonna Bertram, Helsingborg
jonna.bertram@arriva.se, 0766448515

Ann-Charlotte Berglund, Ystad
ann-charlotte.berglund@arriva.se, 0766448180

Per Mårtensson, Ystad
per.martensson@arriva.se, 0766448239

Mikael Jönsson, Trelleborg
mikael.jonsson@arriva.se, 0766448048

Emilia Jönsson, Trelleborg
emilia.jonsson@arriva.se

Fredrika Natt och Dag, Malmö
fredrika.nattodag@arriva.se, 0766448995

Esbjörn Klemedsson, Malmö
esbjorn.klemedsson@arriva.se, 0766448046

Conny Ahlgren, Malmö
conny.ahlgren@arriva.se

Alexander Sandqvist, Hässleholm
alexander.sandquist@arriva.se, 0766448223

Johanna Persson, Hässleholm
Johanna.Persson@arriva.se